Truhlářství Koláček

3D návrh/vizualizace ZDARMA

Klientům nabízím zdarma zhotovení 3D vizualizace, která nejen umožní udělat si lepší představu o výsledku, ale napomůže ujasnit si optimálnímu rozvržení pracovních ploch, úložných prostor. Další výhodou je možnost vidět např. vaši novou kuchyni usazenou ve stávajícím interéru v různých barevných provedeních a povrchových úpravách.

Návrh ZDARMA

Zdarma Vám vytvořím barevný návrh projektu. Návrh poskytuji buď v elektronické podobě vhodné pro odeslání e-mailem nebo v tištěné podobě (výstup z barevné tiskárny). Máte tak dopředu představu o výsledku mé práce. Ve fázi návrhu lze ještě korigovat např. rozmístění jednotlivých prvků (skříněk, odkladacích ploch). Mohu Vám připravit i varianty realizace zakázky - ukázat jak bude kuchyně vypdat v různých barevných provedeních.

Vizualizace vytvářím v programu PRO100. PRO100 je profesionální 3D software pro projektování nábytku a návrhy interiérů s okamžitou trojrozměrnou vizualizací scény. Vyznačuje se jednoduchou, intuitivní a tedy i rychlou obsluhou, profesionalitou řešení, množstvím nástrojů a možností tvorby vlastních, i atypických, kusů nábytku. Proto není problém ukázat Vám dopředu i atypická a netradiční řešení Vašeho projektu. Nemusíte se tedy obávat žádných schematických hrubých boxů a předpřirpavených "skládaček", ale dostanete poměrně přesnou a detailní podobu o připravovaném nábytku.

3D návrh ZDARMA

3D návrh ZDARMA

3D návrh ZDARMA

3D návrh ZDARMA

3D návrh ZDARMA

3D návrh ZDARMA


Miloš Koláček, 679 72 Kunštát | Tel.:(+420) 737 801 590 | e-mail: info[zavináč]truhlarstvikolacek[tečka]cz
Přejít na: Úvodní stránka | O Truhlářství Koláček | Galerie | Kontakt