Truhlářství Koláček

Truhlářství Koláček - 20 let zkušeností a praxe

Naše truhlářství Vám zajistí výrobu, dodávku a montáž kuchyňských linek vč. dodání vestavných spotřebičů, drátěného pogramu a ostatního vybavení vestavných skříní, obývacích pokojů, ale také dodáváme ložnice, dětské pokoje a koupelnový nábytek. Na ukázky naší práce se můžete podívat v galerii. To, že řemeslu rozumíme dokládají reference spokojených klientů.

Vyrábíme:

O Truhlářství Koláček

Dovolte mi, abych Vám představil sebe a Truhlářství Koláček, které působí v regionu od roku 2008. Jmenuji se Miloslav Koláček, a přestože vlastní truhlářství provozuji "pouhých" pět let, v oboru mám dvacetileté zkušenosti.

Truhlářství Koláček Vám zajistí výrobu, dodávku a montáž kuchyňských linek vč. dodání vestavných spotřebičů, drátěného pogramu a ostatního vybavení.

Ve výrobním programu naleznete řadu vestavných skříní, obývacích pokojů, ale také ložnice, dětské pokoje, koupelnový nábytek nebo výrobu a pokládku podlah.

Drtivá většina kusů je řešena přímo na míru individuálním potřebám zákazníků. Každý kus je tak fakticky originál. Pokud se Vám obvšem zalíbí některý realizovaný nábytek natolik, že byste nechtěli nic jiného, rádi Vám jej vyrobíme :)

Dodáváme kompletní interiéry od plovoucích podlah přes dřevěné schodiště až po kompletní vybavení nábytkem. Dle Vašich požadavků prostor zaměříme a naplánujeme, tak aby Vám vyhovoval po estetické i praktické stánce. ZDARMA Zpracujeme grafický návrh a cenovou nabídku.

Za uplynulá léta jsme dodali zakázkový nábytek spoustě spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí a dále doporučují nás svým známým. Přesvědčit se můžete v referencích.

Miloš Koláček, 679 72 Kunštát | Tel.:(+420) 737 801 590 | e-mail: info[zavináč]truhlarstvikolacek[tečka]cz
Přejít na: Úvodní stránka | O Truhlářství Koláček | Galerie | Kontakt